Shtepi me Qira ne Dragodan 300 m2 Kodi 0371

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 27 Maj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Dragodan te Restorant Amadeus
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Dragodan - Kodi 0371

Lokacioni: Afer Restorant Amadeus

Shtepia preferohet per: Qerdhe te Femijeve, Hostel, Zyre dhe Banim

Siperfaqe: 300 M2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

- 10 Dhoma

- Sallon

- 2 Kuzhina

- 3 Banjo

- 3 Ballkona

Posedon:

- Garazhd per Vetur

- Parking para Shtepis

- Uj 24 or

- 4 Ari obor te shfrytezushme

- Parket

- Dyert dhe Dritaret te renovuara

- Shtepia posedon 3 hymje per secilin kat me hymje ndaras

- Shtepia ka dalje ne 2 rrug, ne rrugen Eduard Ilir dhe Selim Berisha

- Obori 4 ari ne 2 nivele

- Nxemje Qendrore ( funksionon me pelet )

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim