Shtepi me Qira per Afarizem ne Bregun e Diellit

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Te Lemon Tree
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0534

Lokacioni: perball Shk.F. Ismail Qemali te Lemon Tree dhe Bukatorja

Siperfaqe: 200 m2

Kati 1 dhe 2 ( kati perdhes eshte e leshuar per afarizem )

- 2 katet e shtepis leshohen vetem per afarizem
- E shtruat Parket
- Parking
- Nxemje Qendrore

Çmimi €1500

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim