Shtepi me Qira te Hotel Narteli - Kodi 0215

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Sot 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Adresa: Emshir afer Hotel Nartel
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Emshir - Kodi 0215

Lokacioni: 30 M Larg Banesave Nartelit

Siperfaqja: 320 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- 4 Dhoma Gjumit
- Biblotek
- 2 Ballkona

Posedon:

- Podrum ku perfshihen 5 dhoma gjumit dhe banjo
- Garazhd per vetur
- Nxemje qendrore ( funksionon me rrym, dru,pelet )
- Obor 2.5 ari

- Shtepia mobilohet ne menyr super moderne ( sipas deshires se klientit )

Çmimi €1300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim