Shtepi me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Shqipe 06 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qira ne Lagjen e Spitalit tek vitialit. 1 dhome gjumi per qift, 1 dhome gjumi per femije, sallon&kuzhine, banjo dhe koridor. Shtepia eshte e mobiluar dhe shume e re. Kontaktoni +377 44 15 92 89!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim