Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: arber Sot 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia e cila mund te perdoret edhe si zyre,Market katin e fundit nuk ka markete afer,182 m2 dhe tri kate te cilat mund te perdoren si zyre apo edhe banim, mund te shfrytezohet edhe per call center, extra e rregulluar parking te mjaftueshem per 15 Automjete

Kontakti 045/641794 dhe 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim