Shtepi me qira ne Kalabri

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira shtepia ne lagjen Kalabria, shtepia eshte 3 kateshe, dhe posedon 6dhoma gjumi, dhome dite, kuzhine, dhe ne katin e 3 i gjithe kati eshte hapsire pa ndarje. Shtepia eshte e mobiluar ekstra.
Cmimi: 1500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim