Shtepi ne Lagjen Nici

Jepet me qera nga: Nic Lagjja 26 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap shtepin me qera ne lagjen nici, shtepija eshte 2 katshe dhe nenkulmi, shtepija i ka 250 m2 kati i par ka sallon, kuzhin, banjo, garazh, dhe kopsht, ndersa kati i dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo, dhe nenkulmi e ka nje dhom. Shtepija e ka nxemjen qendrore me dru dhe rrym dhe eshte e mobiluar çmimi i negociushum.
viber: +37744311410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim