jap katin me qera

Jepet me qera nga: sfg 10 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka hyrje te veqant ka dhome dite dhome gjumi kuzhine ndaras ka dy terasa shkolla fillore " iliria"vetem 5min larg uji dhe mbeturinat nuk paguhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim