jap katin me qera

Jepet me qera nga: qeti 11 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi banjo koridor e mobiluar komplet uji dhe mbeturinat nuk paguhen shkolla fillore " iliria vetem 5min larg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim