Lokali me qira te NARTELI 57m2 3

Jepet me qera nga: Lokal Afarist te NARTELI 01 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet Lokali me qera afër Hotel NARTEL, afër Stacionit të Autobusave. Rruga Shefqet Shkupi, tek NARTELI (siperfaqja 57m2). Lokali ka uje, nxemje qendrore dhe rryme 24 ore i pershtatshem per shume veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim