Objekti Afarist me Qera

Jepet me qera nga: NYSRET BAJRAMI 26 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2,5 EUR / muaj

Adresa: Magjistralja Prishtin-Shkup kilometri 4 .
Sipërfaqe: 3300 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera Objekti Afarist ne magjstralen Prishtin-Shkup kilometri i 4, afer Hib Petrollit dhe Emerald Hotel objekti posedon te gjitha kushtet per Afarizem.
Objekti ka 3050m2 per afarizem dhe 250m2 per Administrat dhe per 35 Vetura Parking Qmimi 2.50 ero m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim