Zyre 60m2 me qira në Qendër, përballë Hotel SIRIUS

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Rr. Agim Ramadani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 60m2 me qira në Qendër, përballë Hotel SIRIUS.
Zyrja gjendet në qendër, në Rr. Agim Ramadani, përballë Hotel SIRIUS dhe është në katin e II-të.
*Ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS).
Zyrja ka këtë renditje:
2. Njësi pune
1. Kuzhinë
2. Ballkona
1. Banjo

ID e shpalljes: 20050

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim