*BANESE ME QERA NE ARBERI te meridiani

Jepet me qera nga: Donjeta 25 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Banese me qera ne lagjen arberia afer meridianit e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com

WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim