^BANESE ME QERA NE ARERI

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ACCESS 29 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBERI
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Arberia afer stacionit te trenit ,e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine
-2dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Ka shume pamje te mire nga qyteti

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim