*BANESE ME QERA TE BILL CLINTONI

Jepet me qera nga: ACCESS 29 Dhj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Dhome gjumi
Kuzhine
Banjo
2ballkona
dhe nxemja qendrore nga termokosi
[Banesa leshohet vetem per familjar]

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
www.access-ks.com
e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim