(QIRA) BANESE TE HOTEL SIRIUS

Jepet me qera nga: arber Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira afatgjate, afer qendres, respektivisht, menjehere mbrapa Hotel Sirius, Banesa eshte per qift per te punesuara,
Qmimi i Padiskutueshem_280 euro
Banesa posedon Sallon me kuzhin,Dhome fjetje,ballkon ,korridor, banjo,
Kontakt_Viber_Arberi

045 87 87 77 dhe 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim