BANESA ME QIRA NE DRAGODAN

Jepet me qera nga: DRENI Sot 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QIRA NE DRAGODAN
BANESA GJINDET NE KATIN E 4 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKONViber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim