Banes me Qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: AA 11 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan / Arberi
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne katin e I-re/perdhes ne lagjen Arberia / Dragodan (e pa mobiluar) ,
1 sallon , 2 dhoma gjumi, banjo, parking dhe oborr.

Verejtje: Banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre,
.

+37744148903 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim