Banese me qera afer KEDS

Jepet me qera nga: Donjeta 29 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer nenkalimit te KEKU {hymja afer raiffeisen bank} banesa eshte e renovuar me kushte shume komode dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
-Dhome dite
-Banjo
-Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/622-300
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim