Banese me qera ne (Kodi 158)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: jeti Sot 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti sh.p.k leshon me qera banesen 94m2 ne Prishtine mrapa permendores Ibrahim Rugova.
Banesa ka 3 dhoma gjumi ,1sallon+kuzhine , 1banjo dhe 1 terrase. Banesa eshte e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet normale per jetes.
Preferohet per nderkombetar por edhe per njerz familjar te cilat jane serioz dhe te kujdesshem . Kushtet e pageses Parapagim 3-5 muaj . ne kete menyre mund te ulet edhe qmimi sipas nevojes nese paraqitet Klient serioz.

Per ma shum informata mund te na kontaktin ne keta nr;
+38649217979

+38649594343
ne email
jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim