Banese me qera te kafet e vogla

Jepet me qera nga: Donjeta 19 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFE
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer kafev te vogla ne katin e 4 {nuk ka lift} tersisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
2ballkona
shpajz


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim