Banese me qira ne Prishtine (Kodi 228)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: jeti Dje 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti sh.p.k Leshon me qera banesen 80m2 ne Prishtine afre –UBT-
Banesa ka 2 dhoma gjumi ,1 sallon+kuzhine , 1 banjo, 1 terrasa Banesa eshte e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet normale per jetes.
Preferohet per njerz familjar te cilat jane serioz dhe te kujdesshem . Klient serioz.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim