Banese me qira/zyra banim ne Prishtine

Jepet me qera nga: Bul 17 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Kafet e Vogla
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa, në qendër të Prishtinës, për zyra ose banim. Banesa, me dy nivele, me mbi 110 metra, e renovuar ekstra, ka këtë përbërje: Një sallon me kuzhinë rreth 60 metra katrorë me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy korridorë dhe një ballkon. Kontakti 045 500 512 ose 049 104 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim