JAP ME QERA BANESEN NE DRAGODAN MBI FIVE STAR-^

Jepet me qera nga: Meda 23 Gsh 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 136 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen e cila gjendet ne objektin ku eshte Five Star Fitnes apo me sakt perballe Hotel Adrias. banesa eshte ne katin e pare eshte e mobiluar ne tersi, posedon mbi 136 m2, dhe ka kete renditje;

salloni
kuzhina e vecante apo e ndar nga salloni
tre dhoma gjumi
dy banjo
shpajz
dy ballkona

Preferohen nderkombetar pasi qe eshte vend ideal dhe afer pothuajse te gjitha Ambasadave dhe cmimi eshte 600 euro i Diskutueshem, ndersa per vendor cmimi i fundit eshte 450 euro per puaj

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
viber +377 45 519 555
e-mail:
search-agency@live.com

o. Zq..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim