Jepet banesa me qera ne Prishtine (Kodi 157)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni JETI shpk jep banesa me qera mbrapa teatrit Rr. Shaban Polluzha. Banesa ka siperfaqe prej67m2 eshte ne kati e 7 ka lift.Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.banesa ka edhe Garazh.

Qmimi eshte 350euro

Banesa ka kete renditje :

Sallon me Kuzhin
Dhome Gjumi
Banjo
Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim