Jepet me qera Banesa rruges per Germi (Kodi 153)

Jepet me qera nga: jeti 03 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti Shpk.leshon me qera Banesen rruges per Gremi,perball shkolles fillore Gjergj Fishta,esht ne katin 3,esht ne gjendje te rregullt,dhe mund te shfryzohet per banim te menihershem.
Banesa ka ket Renditje

1Sallon
1Kuzhin
1Dhom Gjumi
1Banjo
1Terrsa

Preferohet per Familjar ose te Punsuar
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Per me shum postime mund te klikoni ne linkun
www.jeti shpk.com ose ne fb.. jeti shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim