KAT SHTEPIE ME QERA NE DRAGODAN-AFER MIN. SHENDETE

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE Sot 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera katin e shtepies me hymje te veqnat ne Dragodan me saktesishte afer Ministires se Shendetesies, kati i shtepies eshte i mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
dy banjo

Leshohet per nderkombetare...

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email: bledi-estate@hotmail.com

Viber: +386 049 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim