Lëshoj banesën me qera në Dardani Prishtine

Jepet me qera nga: Agimi 25 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Sheshi “Bill Klinton“ afër Stacionit te policise Nr.4, ne Prishtine , banesa gjindet ne katin e dyte dhe ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar me klime , nxemje qendrore , makin per larjen e rrobave, makine per larjen e eneve, dere te blinduar. Uje 24 ore .
Banesa eshte edhe afer Shkolles se mesme Xhevdet Doda dhe shkolles Shtjefen Gjeçovi.

parking te mjaftueshëm.
Banesa jipet nga pronari.


Viber: +37744182313

Tel: vala: 044/65 99 95 & ipko: 043 659995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim