LESHOHET BANESA ME QIRA(Kodi 227)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë

Agjensioni Jeti sh.p.k Leshon me qera banesen dhe eshte 125m2 ne Prishtine ne rruga: Bajram Kelmendi, 35/a-Prishtine; te"Quick" Sandwich Bar (ne qender mbas Teatrit Kombetar)
kati 5-te
lifti punon panderprerje
hyrja ne ndertese eshte me kartela
ndertesa eshte ne monitorim te kamerave gjithe kohen
banesa e ka vendparkimin e vet ne garazhe

Permbajtja e baneses
sallonin e madh afro 60m2
trepezari
kuzhine
depo
banjo
3 dhoma te fjetjes ( te medha)
ballkoni i madh (afro 6m2)
ka pllakar (garderobe) pergjate korridorit dhe mobilje te reja
banesa eshte e re dhe ne gjendje shume te mire
uje 24h pa nderprerje
banesa eshet shume e qete
pamjen e ka kah Muzeu i Prishtines dhe ndertesa e qeverise keshtu qe nuk ka zhurme dhe eshte shume qete
qasje ne parking direkt qe mundeson shume leht hyrjen dhe daljen nga ndertesa
shume afer qendres se qytetit dhe qasjet tjera per sherbime jetesore.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim