Leshojm banes me qera ne Dardani.

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 12 Gsh 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qera ne Dardani. Banesa ka tri dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon .
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banime.
Cmimi: 550 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim