Lokal Afarist te NARTELI

Jepet me qera nga: Lokal Afarist te NARTELI Dje 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshohet Lokali me qera afër Hotel NARTEL, afër Stacionit të Autobusave. Rruga Shefqet Shkupi, tek NARTELI (siperfaqja 57m2). Lokali ka uje, nxemje qendrore dhe rryme 24 ore i pershtatshem per shume veprimtari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim