QIRA Banese ne Bregun e Diellit-Extra lire_

Jepet me qera nga: arber Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira per qift apo familjare, me kushte te mira,dy dhoma te vogla te gjumit sallon dhe kuzhine e mobiluar, uje 24 h ,lift. QMIMI I FUNDIT 250
Kontakt & Viber:
045/64 17 94


arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim