Shitet banesa ne Prishtine (Kodi:201)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Ganimete Terbeshi
Sipërfaqe: 102 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine (Kodi:201)
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen te menza e studenteve(Salla nje tetori) ne Prishtine.
Banesa eshte e mobiluar dhe me nxemje qendrore me 102m2. Banesa eshte e re dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese.
Banesa ka kete renditje:
1. Nje sallon me kuzhine,
2. dy dhoma gjumi,
3. nje banjo
4. nje wc
5. nje ballkon dhe
6. nje depo.

Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim