VR REAL ESTATE - BANESË ME QERA LGJ. SPITALIT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: VR REAL ESTATE Dje 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e spitalit
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Lagjen e Spitalit afër super vivës . Banesa është në katin e tete (VIII) dhe ka: dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, koridor, banjo , ballkon. Çmimi: 350 euro. Tel:044-361-782/049-349-305
Për qdo informatë shtesë http://www.vrestate.info/

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim