shitet dhe ipet me qera banesa ne breg dillit 250e

Jepet me qera nga: lirza Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: breg dillit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa posedon:
1 sallon kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
banesa gjindet ne breg dillit te banesat e standardit qmimi per shitje 47000 euro
qmimi per qera 250 euro

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+377( 44) 374 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim