Leshojm shtepi me qera per nderkombetare(Kodi 138)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Rr. Josi Prela
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin tre katshe me qera vetem per nderkombetare,e cila gjendet afer shkolles Meto Bajroktari,Rr-Josi Prela nr35,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv,gjdo kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
-Kati i 1 e ka1 sallon 1 kuzhin,2 banjo,2dhoma gjumi dhe 3terrasa,ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet ose gjesende tjera.

-Kati 2 e ka 1sallon,1 kuzhin,1banjo,2dhoma gjumi,dhe 3terrasa,po ashtu edhe ky kat i ka dollapat jasht.

-Kati i 3 e ka 1 sallon,1 kuzhin,1banjo.dhe 1 dhom gjumi,3terrasa,dhe jasht dollapat
Qmimi shum i volishem dhe sipas marrveshjes

per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne email add;
jeti-shpk@hotmail,com

Ju Mirpresim Ne Agjensionin Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim