Shtepi me qera ne Prishtine (Kodi 256)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Xhevat Qena
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin me qera Rr-Xhevat Qena ,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv, kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
E ka1 sallon 1 kuzhin,1 banjo,2dhoma gjumi dhe 2 terrasa,ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet ose gjesende tjera.
Prefeohet Nderkombetare


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim