Shtepia me qira ne Prishtine (Kodi 199)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni JETI sh.p.k leshon me qera shtepine 3 kateshe 1000m2 e cila ka garazhd dhe ballkon dhe gjendet rruges per GermiQmimi 3500€ i pa diskutueshem
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim