jepet me qira lokali ne prizren bazhdarhane

Jepet me qera nga: gazmend 27 Jan 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: zahir pajaziti 3
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim