Jepet me Qira Banesa te Kabashi

Jepet me qera nga: zefi Dje 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr Jonit
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa gjindet ne rr.e Jonit ndertesa e Kabashit mbi furren OREKSI.Banesa eshte 76m ka 3 dhoma,eshte ne katin e pare dhe eshte komplet e mobiluar.Ipet me qira per kohe te gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim