Leshoj Banesen(Dhoma) me qera

Jepet me qera nga: Bajram 09 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prizren
Leshoj dhoma me qera kryesisht per meshkuj, dhomat jane per dy ose tre persona, cmimi per person eshte 50 euro ne te cilen perfshihet edhe kuzhine dhe banjo, dhomat kan dalje ne ballkon, po ashtu ne ket cmim hyn te gjitha obligimet tjera si rryma, uji dhe wi-fi. Objekti gjendet afer Gjimnazit Remzi Ademaj afer Komunes .per me shum Kontaktoni 049528001 + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim