Banese leshoj dhoma me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: Feriz Hoxha 19 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Leshoj dhoma me qera kryesisht per meshkuj, dhomat jane per dy ose tre persona, cmimi per person eshte 45 euro ne te cilen perfshihet edhe kuzhine dhe banjo, dhomat kan dalje ne ballkon, po ashtu ne ket cmim hyn te gjitha obligimet tjera si rryma, uji dhe wi-fi. Objekti gjendet afer Gjimnazit Remzi Ademaj afer Komunes .per me shum Kontaktoni +38649528001 + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim