Dhoma me qira 40 euro kauqi per puntore studente f

Jepet me qera nga: 14 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
DHOMA ME QIRA VETEM PER

STUDENTE PUNTORE (FEMRA)

KEMI DHOMA PER 2 DHE 3 PERSONA

KATI I KA 3 DHOMA 1 KUZHIN 1 BANJO

SHTATORI TETORI 40 EURO KREVETI

NGA NENTORI DERI NE MARS 50 EURO KRVETI

NGA PRILLI PERSERI 40 EURO KREVETI

OBLIGIMET I TAKOJN PRONARIT

JEMI TE ABI PLUS AFER SPITALIT NE PRIZREN

tel +377 044 187 771
tel +386 049 518 590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim