Banes me Qira ne Lakrisht te ProCredit Bank*

Jepet me qera nga: besim 07 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Shtime
banes me qira ne lakrisht te ProCredit Bank .eshte e mobilur me kushte shum te mira banimi edhe ka kete renditje


- dhome dite
- 2 dhoma gjumi
- kuzhin
- teras
- banjoFacebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 667 997
049/ 601 666
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim