Banesa Me Qera

Jepet me qera nga: Mentor 12 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Brigada 123, Suhareke
Komuna: Therandë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj banesen 1 kateshe me qera ne lagjen fidanishte perkatesisht mbrapa dyqanit KUMANOVA DigitAlb apo tek Supermarketi FRUKTAL, banesa eshte me oborr.
Banesa mund te shfrytezohet per afarizem ose banim.
Ne foto shihet lokacioni nga sateliti, banesa eshte e rrumbullaksuar me te kuqe.
Per me shume kontakto ne numrin: 044/127-117 dhe 049/187-064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim