Kerkoj banes me Qera ne Ferizaj

Kërkohet me qera nga: Dema 13 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Per dy javet e para te gushtit 2016 kerkoj banes me qera ne Ferizaj. Duhet te jet e mobiluar komplet dhe te ket garazh patjeter.
Ju lutem ofertat me foto te dergohen ne email.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim