KERKOJ BANESE ME QERA NE EMSHIR

Kërkohet me qera nga: Meda 06 Tet 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ banesen me qera ne Emshir-Kalabri per familjar dhe studenta te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- nje ose dy dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 908 567 viber
049 452 252
e-mail: meda003@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim