KERKOJ BANESE ME QERA NE QENDER PER NDERKOMBET^

Kërkohet me qera nga: Meda 12 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJ banesen me qera ne QENDER per familjar ose Nderkombetar te jete e mobiluar dhe te kete se paku kete renditje

a.- sallon
b.-kuzhine
c.- nje ose dy dhoma te gjumit
d.-banjo
e.-teras
f.-koridore

Ju lutem na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667
+37744 433 667 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim