KERKOJE BANESE ME QIRA NE QENDER TE QYTETIT

Kërkohet me qera nga: Dugi Sot 01:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoje banese me qera ne qender te qytetit per familjare ose per student.
Banesea duhet te plotesoj kushtet elementare per jetese dhe te kete kete renditje;

sallon me kuzhine
nje dhoma te gjumit ose dy
banjo
koridore

Mund te na therrisini ne keta numra:
045 519 555 + viber
e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim