KERKOJMË BANESA ME QERA NË PRISHTINË

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: ishqipe agency Dje 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojmë urgjentisht Banesa,Shtëpi dhe Gasonjerka me Qera në të gjitha Lagjët me Qmim deri në 250€.
Banesat duhët më qenë të mobiluara me I ose II Dhoma Gjumi.
Gjithashtu Kerkojmë Banesa,Gasonjerka dhe Shtëpi më Qira edhe në Fushë Kosovë Me qmim deri në 180E
Ju MirëPresim në Bashkëpunim!
044 199 309
049 705 464 ( Viber)
E-Mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha Ofertat qe i kemi në dispozicion mundëni ti Shikoni edhe në linkun në"Merrjep" dhe në Faqën tonë të Facebookit:
''Komunitet'' Agjensioni për Patundshmëri iShqipe

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim